loading...

۩ درگاه مرکزی ۩

درگاه مرکزی ؛ تمامی خدمات و محصولات برجسته سازمان مردم نهاد عصر دانایی و آگاهی

تیم ملی تکواندو بانوان ایران متشکل از راحله آسمانی، سمانه شش‌پری، سوسن حاجی‌پور، دینا پوریونس، فاطمه روحانی و نفیسه مخلصی به سرمربیگری چانگ و مربیگری کمرانی جمعه شب برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا عازم هوشیمینه ویتنام خواهند شد.

فاطمه روحانی، دارنده مدال نقره مسابقات غرب آسیا در اردن در این باره به فارس گفت: «در حال حاضر برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا به آمادگی کامل رسیده‌ایم اما برای حضور در المپیک هنوز فاصله داریم».

وی ادامه داد: «بعد از مسابقات آسیایی تمرینات را برای المپیک آغاز خواهیم کرد و در صورتی که مسابقات انتخابی برای تعیین نماینده ایران در لندن برگزار شود، بهترین و آماده‌ترین گزینه به بازی‌ها اعزام می‌شود».

دارنده مدال طلای مسابقات تکواندو منچستر خاطرنشان کرذ: «همیشه تورنمنتی که پیش از یک میدان بزرگ برگزار می‌شود، حکم انتخابی برای آن مسابقات را دارد؛ برای مثال برای اعزام به مسابقات کسب سهمیه تایلند تورنمنت چین این نقش را ایفا کرد».
نفیسه مخلصی، تکواندو کار 21 ساله تیم ملی ایران نیز اظهار داشت: «اردوها به خوبی برگزار شده و شریط اردویی بسیار مناسب است. امیدوارم که با دست پر و با مدال طلا از مسابقات قهرمانی آسیا به کشور بازگردیم».

جاستین بیبر

m2a2.ir بازدید : 1069 : نظرات ()

سلام


مدتی هست که در انجمن بحث آزاد پیرامون نوجوان کانادایی "جاستین بیبر - Justin Bieber" به راه افتاده است. بحث را مدیرکل انجمن با این جمله شروع کرده است:طبق مدارک کاملا مستندی که در اختیار داریم جاستین بیبر یکی از عروسک های صهیونیستی و یکی از بت های قرن 21 است.


شاید صراحت لهجه ای که این جمله داره، باعث جنجالی تر شدن بحث شد.بیست کاربر از این پست تشکر کرده اند و تاکنون بیش از پنجاه پاسخ برای آن ارسال شده است. بیش از چهارصد تشکر از پست ها شده و بیش از 1800 بار بازدید شده است.تاکنون افراد نظرات مختلفی پیرامون این نوجوان داده اند. برخی می گویند وی ثروتمند ترین نوجوان جهان است و طرفداران فراوانی در اقصی نقاط جهان از جمله ایران دارد.


کلیه ی کسانی که علاقه به مطالعه مباحث و شرکت در بحث ها دارند به ما بپیوندند.


لینک انجمن: جاستین بیبراین بحث خیلی ارتباط نزدیک داره با مسئله آخرالزمان و بت سازی های رسانه ای غرب برای القای الگوها و مفاهیم خود به جهانیان.


به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید ، یک شمع روشن کنید. کنفسیوسبردن همه چیز نیست ؛ امّا تلاش برای بردن چرا . وئیس لومباردیهرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگافتادن در گل و لای ننگ نیست. ننگ در این است که آنجا بمانی. مثل آلمانی

...................................................


پیام درپی حضور حماسی مردم در دهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری1388/03/23
وظيفه‌ی خود ميدانم از همه‌ی كسانی كه در خلق اين حادثه‌ی بزرگ نقش آفريدند صميمانه سپاسگزاری كنم: از نامزدهای محترم كه با مطرح ساختن نقطه‌نظرهای سياسی و اقتصادی و با سخن و رفتار خود، دارندگان سلايق گوناگون اجتماعی و سياسی را به صحنه آوردند، از نخبگان و برگزيدگانی كه مخاطبان خود را به حضور در اين آزمون بزرگ دعوت كردند؛ از مراجع عظام و علمای اعلام و فرزانگان دانشگاهی و شخصيت‌های فرهنگی و سياسی؛ از رسانه‌ی ملی و مديران و طراحان و مجريان و هنرمندان صداوسيما كه نو‌آ‌وری‌های تحسين‌برانگيز آنان نقش تعيين‌كننده‌ئی در اين حادثه‌ی فراموش‌نشدنی داشت؛ از وزارت كشور و شورای محترم نگهبان كه با اخلاص و امانتداری كامل به وظيفه‌ی خطير خود صادقانه و سخت‌كوشانه عمل كردند؛ از نيروی انتظامی و ديگر دستگاههای حافظ امنيت، كه فضای سالم و باز و آرام را برای مردم تأمين نمودند، و سرانجام و بيش‌از همه، از يكايك رأی‌دهندگان كه برای خود و كشورشان آبرو و ثبات و امنيت فراهم آوردند..


پیام درپی حضور حماسی مردم در دهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری1388/03/23
انتخابات 22خرداد، با هنرنمائی ملت ايران، نصاب تازه‌ئی در سلسله‌ی طولانی انتخابهای ملّی پديد آورد. مشاركت بيش‌از هشتاد درصدی مردم در پای صندوقها و رأی بيست‌وچهار ميليونی به رئيس جمهور منتخب، يك جشن واقعی است كه به حول و قوه‌ی الهی، خواهد توانست پيشرفت و اعتلای كشور و امنيت ملی و شور و نشاط پايدار را تضمين كند. ديروز شما توانستيد ثابت كنيد كه ايران به بركت شعارها و ارزشهای انقلاب اسلامی، در برابر تهاجم سياسی و روانی از چنان مصونيت و صلابتی برخوردار است كه با گذشت سی‌سال از آغاز مردمسالاری دينی در اين كشور،‌ از هميشه تازه نفس‌تر و سرزِنده‌تر در صحنه حاضر گشته و دوستان و دشمنان را به ادامه‌ی راه روشن خود مطمئن ميسازد.خطبه‌های نماز جمعه‌ی تهران1388/03/29
در داخل كشور هم عوامل اين عناصر خارجى به كار افتادند و خط تخريب خيابانى شروع شد؛ خط تخريب، خط آتش‌سوزى، اموال عمومى را آتش بزنند، حريم كسب و كار مردم را ناامن كنند، شيشه‌هاى دكان مردم را بشكنند، اموال بعضى از مغازه‌ها را به غارت ببرند، امنيت مردم را از جانشان و مالشان سلب كنند؛ امنيت مردم مورد تطاول اينها قرار گرفت. اين ربطى به مردم و طرفداران نامزدها ندارد، اين مال بدخواهان است، مال مزدوران است، مال دست‌نشاندگان سرويسهاى جاسوسى غربى و صهيونيست است. اين كارى كه در داخل، ناشيانه از بعضى سر زد، اينها را به طمع انداخت، خيال كردند ايران هم گرجستان است (!) يك سرمايه‌دار صهيونيست آمريكائى چند سال قبل از اين، طبق ادعاى خودش كه در رسانه‌ها و در بعضى از مطبوعات نقل شد، گفت من ده ميليون دلار خرج كردم، در گرجستان انقلاب مخملى راه انداختم؛ حكومتى را بردم، حكومتى را آوردم. احمقها خيال كردند جمهورى اسلامى، ايران و اين ملت عظيم هم مثل آنجاست. ايران را با كجا مقايسه ميكنيد؟! مشكل دشمنان ما اين است كه هنوز هم ملت ايران را نشناختند.بیانات در سالروز ولادت حضرت امیرالمومنین (ع)1388/04/15
نظام اسلامى با اخلالگران در امنيت مردم طبعاً برخورد ميكند. اين، وظيفه‌ى نظام است. نظام اسلامى اجازه نميدهد كه كسانى دستخوش فريب و توطئه‌ى دشمن بشوند، زندگى مردم را خراب كنند، آسايش مردم را به هم بزنند، جوانهاى مردم را تهديد كنند. فرزندان اين كشور عزيزند؛ همه عزيزند. نظام اين اجازه را نخواهد داد؛ اما اين را هم بايد همه توجه داشته باشند:
مبادا دشمن را با دوست اشتباه بكنيم. دوست را به خاطر يك خطا به جاى دشمن بگيريم و از آن طرف يك عده‌اى هم دشمن خونى و معاند را دوست فرض كنند، به حرف او گوش كنند، توجه بدهند.بیانات در دیدار دانشجویان و نخبگان علمی1388/06/04
اين منطقه، منطقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى حساسى است. حالا در اين منطقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى بسيار حساس، يك قدرتى دارد قد ميكشد و روزبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روز خودش را بيشتر نشان ميدهد. اين قدرت با همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى خواسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاى استكبارى و دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاى كمپانى‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و شبكه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاى عظيم اقتصادىِ مفسد فى‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌الارض مخالف است؛ با نظام سلطه مخالف است، با سلطه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گرى مخالف است، با ظلم مخالف است؛ خوب، اين خيلى براى دستگاه استكبار مهم است. دستگاه استكبار فقط ايالات متحده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى آمريكا نيست، يا فلان رئيس جمهور و فلان دولت آمريكا يا فلان كشور اروپائى نيست؛ دستگاه استكبار يك شبكه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى عظيم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترى است كه شامل اينهاست؛ شبكه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى صهيونيستى هست، شبكه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى تجار اساسىِ بين‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌المللى هست، مراكز پولىِ عظيم دنيا هست؛ اينها هستند كه مسائل سياسى دنيا را دارند طراحى ميكنند؛ دولتها را اينها مى‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورند، اينها ميبرند. اين مجموعه كه تويش دولت ايالات متحده هست، دولتهاى اروپائى هستند، خيلى از اين نفتخوارهاى ثروتمند منطقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى خودمان هستند، با يك چنين قدرتِ رو به رشدِ رو به اعتلاى در حال قدكشى بشدت مخالفند؛ بنابراين هرچه بتوانند، در مقابله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى او كار ميكنند. توى اين سى سال هم بيكار نماندند، هرچه بگذرد هم باز بيكار نميمانند؛ مگر آن وقتى كه شماها همت كنيد؛ شما جوانها كشور را از لحاظ علمى، از لحاظ اقتصادى، از لحاظ امنيتى به نقطه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اى برسانيد كه امكان آسيب پذيرى‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اش نزديك به صفر باشد؛ آن وقت كنار ميكشند و توطئه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها تمام خواهد شد. اينى كه من توى اين چند سال به دانشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها مرتب راجع به مسائل علم و تحقيق و پژوهش و نوآورى و جنبش نرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افزارى و ارتباط صنعت و دانشگاه و اينها اين همه تأكيد كردم، براى خاطر اين است كه يك ركن امنيت بلندمدت كشور و ملتتان علم است.


بیانات در دیدار با جمعی از طلاب و روحانیون1388/09/22
در سطح جامعه، تشنج، اغتشاش، درگيرى مصلحت نيست؛ اين چيزى است كه دشمن ميخواهد. دشمن ميخواهد جامعه آرام نباشد. امنيت، مهم است. دشمنان امنيتِ مردم دوست دارند كه مردم در ناامنى زندگى كنند، ناراحت بشوند، كلافه بشوند، عصبانى بشوند؛ ما اين را نميخواهيم. ما ميخواهيم مردم زندگى‌شان، زندگى آرامى باشد؛ دانشجو بتواند درس بخواند؛ طلبه بتواند درس بخواند؛ دانشمند بتواند تحقيق خودش را بكند؛ صنعتگر، كشاورز، بازرگان، بتوانند همه كارشان را انجام بدهند. محيط دانشگاه هم بايد محيط امنى باشد؛ جوانهاى مردم توى اين مجموعه‌ى دانشگاه جمعند، مردم ميخواهند جوانهاشان در محيط امنى باشند. اين كسانى كه محيط دانشگاه را با اين اغتشاشگرى ناامن ميكنند، با مردم مواجه‌اند، با مردم طرفند. البته دستگاه‌هاى قانونى هم وظائفى دارند؛ بايد به اين وظائف عمل كنند.تعداد صفحات : 136

اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  مهم ترین ملاک انتخاب دختران برجسته از نظر شما:

  خدمات درگاه مرکزی

  خدمات متنوع درگاه مرکزی در زیرپورتال های این سامانه  http://adva.m2a2.ir

  برند ملی با طبقه بندی بین المللی عصردانایی و آگاهی


  http://shegeftisaz.m2a2.ir

  مرکز آموزش مجازی شگفتی ساز؛ آموزش در منزل


  http://farafarhang.m2a2.ir

  پایگاه خبری و ارائه تحلیل ها و اخبار فرهنگی اجتماعی


  http://arastoos.m2a2.ir

  سامانه رسمی شاگردان استاد محمد امین آراسته


  http://m2a2.ir

  مرکز کسب و کار آنلاین و رونق بخشی و کارآفرینی


  http://login.m2a2.ir

  میزکار مجازی و اتوماسیون اداری عصردانایی و اگاهی


  کدهای اختصاصی
  Instagram

  آموزش سریع و رایگان

  وبلاگ-کد لوگو و بنر

  ابزار وبلاگ

  تاییدیه کیفیت مدیریتی