close
تبلیغات در اینترنت
۩ درگاه مرکزی ۩ - 265
loading...

۩ درگاه مرکزی ۩

درگاه مرکزی ؛ تمامی خدمات و محصولات برجسته سازمان مردم نهاد عصر دانایی و آگاهی

‌بيانات در هفدهمين دوره‌ى دانش‌آموختگى دانشجويان دانشگاه علوم انتظامى‌1386/08/16
ما به موازات پيشرفتهاى گوناگون علمى و سياسى و افتخارات و عزت ملى كه بحمداللَّه به بركت مواضع انقلاب، ملت ما به دست آورده - در سطح منطقه و در سطح جهانى - به احساس امنيت عمومى در جامعه نيازمنديم. يك ملت مثل يك فردى است كه موفقيت او، حسادتها را بر مى‌انگيزد. آن كسى كه يك موفقيتى پيدا ميكند، ضمن اينكه خدا را شكر ميگويد، بايد مراقب حسادتها باشد. ملت هم همينجور است. كسانى هستند، بدخواهانى هستند كه علاوه‌ى بر مسئله‌ى حسادت، از پيشرفت ملت ايران ناراحتند؛ براى خاطر اينكه منافعى كه براى خودشان در اين منطقه تعريف كردند، با پيشرفت ملتها - پيشرفتهاى علمى و سياسى - سازگار نيست. خوب، اينجور عناصر، اين دشمنان، اين حسودان، اين بدخواهان و بددلان بيكار نميمانند. و از جمله‌ى نقطه‌هاى آسيب براى هر كشور و ملتى، مسئله‌ى امنيت است؛ شما بايد خيلى بهوش باشيد. راهها بحمداللَّه كوبيده شده، هموار شده؛ ميتوانيد پيش برويد.


بيانات در مراسم نظامى مشترك يگان‌هاى نيروهاى مسلح استان فارس1387/02/12
شما جوانها در درجه‌ى اول به اين نكته توجه داشته باشيد كه بنا به گفته‌ى امام سجاد (عليه‌السّلام)، نيروى مسلح، دژ امنيت ملى است. اين دژ، اگر قدرتمندانه - چه از لحاظ تجهيزات و چه از لحاظ روحيه - خود را سربلند و استوار بدارد، ملت احساس امنيت و آرامش خواهد كرد. بدون امنيت، هيچ لذتى در زندگى جوامع بشرى حتى پيشرفته، وجود نخواهد داشت. امنيت مايه‌ى آرامش روانى است و نيروهاى مسلح اگر دليرانه، فداكارانه، هوشمندانه وظيفه و نقش خود را بدانند و در جائى كه جايگاه واقعى آنهاست، خود را قرار دهند، ميتوانند اين امنيت و اين نياز را تأمين كنند. وجود نيروهاى مسلح و مطالبه‌ى تقويت نيروهاى مسلح در هيچ كشورى، فى نفسه به معناى جنگ‌طلبى نيست.


بیانات در مراسم نوزدهمين سالگرد ارتحال حضرت امام خمينى (ره)1387/03/14
امروز قواى ثلاثه و مسئولان گوناگون كشور - اعم از نظامى و غير نظامى و سياسى و اجتماعى و خدماتى - بايد دستورالعمل كار خود را همين وصيتنامه‌ى امام و راهنمائيهاى امام قرار بدهند. عزت ملت ايران، امنيت پايدار ملت ايران، رشد و توسعه‌ى مادى ملت ايران، اعتلاى معنوى و اخلاقى ملت ايران، در گرو عمل كردن به اين توصيه‌هاست.


انتصاب دكتر سعید جلیلی به عنوان نماینده رهبری در شورای‌عالی امنیت ملی1387/04/08
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب‌ آقای دكتر سعید جلیلی در اجرای اصل یكصد و هفتاد و ششم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، جنابعالی را به نمایندگی خود در شورای عالی امنیت ملی برای مدت سه سال منصوب می‌كنم. انتظار می‌رود كه با توجه به نقش برجسته و ممتاز تصمیمات آن شورا در تحقق استقلال و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران، بتوانید با شركت فعالانه در آن و تبادل نظر مستمر با اینجانب، به اقتدار و استقلال نظام متعالی اسلامی كمك نمایید. بر خود لازم می‌دانم از زحمات ارزشمند جناب آقای دكتر لاریجانی در طول سالیان متمادی نمایندگی رهبری در شورای مذكور قدردانی نمایم.



بيانات در جمع زائران و مجاوران حضرت امام رضا (ع)1388/01/01
مقصود ما از پيشرفت چيست؟ پيشرفت در يك جهتِ محض نيست. مقصود از پيشرفت، پيشرفت همه جانبه است. از همه‌ى ابعاد در كشور، اين ملت، شايسته و سزاوار پيشرفت است: پيشرفت در توليد ثروت ملى، پيشرفت در دانش و فناورى، پيشرفت در اقتدار ملى و عزت بين المللى، پيشرفت در اخلاق و در معنويت، پيشرفت در امنيت كشور - هم امنيت اجتماعى، هم امنيت اخلاقى براى مردم .




بيانات در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشكده‌ى افسرى دانشگاه امام حسين(ع)1385/09/04
مسئله‌ى كسوتِ سپاهيگرى و نظاميگرى - كه ما آن را يك امر مقدس به حساب مى‌آوريم - در منطق اسلامى، به كلى با آنچه كه در منطق مادى امروز و ديروز دنيا وجود داشته است، متفاوت است. در منطق قدرتمندان مادى، نظامى و نظاميگرى وسيله‌اى است براى اطفاء شعله‌هاى قدرت‌طلبى خود آنها؛ كه اين شعله اطفاء نمى‌شود و روزبه‌روز هم در دل دنياطلبان و قدرت‌طلبان و دنياپرستان مشتعل‌تر مى‌شود. در طول تاريخ، فجايعى كه به وسيله‌ى قدرتمندان و صاحبانِ زر و زور به وجود آمده است، غالباً متكى به همان وسيله و ابزارى بوده است كه تلقى و برداشت آنها از نظاميگرى در اختيار آنها قرار مى‌داده است. منطق اسلام به كلى با اين منطق متفاوت است. در اسلام مسلح شدن، براى دفاع از حقوق ملتها و ضعفا و عدالت، و براى اقامه‌ى حق و عدل به عنوان يك ارزش، به همه توصيه شده است. همه‌ى آحاد امت اسلامى موظفند كه خود را براى دفاع از حق و حقيقت، براى دفاع از حقوق خود در مقابل متجاوزان، براى استقرار امنيت و براى حفظ عزت خود آماده كنند. منتها در مجموعه‌ى همه‌ى آحاد ملت براساس تقسيم وظايف، يك عده از انسانهاى مصمم و صاحبان عزم و اراده، مانند پيشقراولان ملت به عنوان حصن و حصار امن و امنيت ملى، اين لباس مقدس را بر تن مى‌كنند. نظاميگرى، سپاهيگرى و مسلح بودن در اسلام به اين معناست.
جوانى كه با اين عزم وارد اين ميدان پُرشرافت و پُركرامت مى‌شود، از لحظه‌ى اول در ميدان عبادت وارد شده است. شما جوانان عزيز امروز خود را آماده مى‌كنيد تا اينكه مجموعه‌ى شما يك حصن امنى براى ملت و كشور و ارزشهاى اين ملت بزرگ باشد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامى اين امتياز را دارد كه ولادت آن از آغاز براساس ارزشهاى اسلام بود. تداوم اين نهاد مقدس، محتاج انسانهايى است كه بتوانند در شرايطى كه اوضاع و احوالِ آغاز انقلاب و دفاع مقدس هم بر كشور حاكم نيست، خود را با همان ارزشها و هدفهاى عالى تربيت كنند و آماده نگه‌دارند. شما جوانان عزيز ادامه‌دهندگانِ راهِ آن شخصيتهايى هستيد كه با جهاد آنها، با ايستادگى و مقاومت آنها و با روح ابتكار آنها، كشور از يكى از مهمترين گذرگاههاى تاريخى خود به سلامت گذشت.
خود را هم از لحاظ فكرى، هم از لحاظ جسمانى و هم از لحاظ آموزش مجهز كنيد و ارتباط خود را با خداى متعال تقويت كنيد. دلهاى جوان و نورانى شما آماده‌ى ارتباط با خداست. اين ارتباط در سخت‌ترين ميدانها به شما نيرو مى‌دهد. توكل به خدا، اعتماد به خدا و احساس رابطه‌ى با خداوند متعال، در انسان عزت مى‌آفريند، به او اعتماد به نفس مى‌دهد و به او شجاعت مى‌بخشد. و يك ملت براى گذر كردن از گردنه‌هاى دشوار به اينها نيازمند است. خودتان را از همه‌ى جهات آماده كنيد. بگذاريد اين ملت با احساس وجود جوانان باارزشى در نيروهاى مسلح، طعم امنيت و آسايش روانى را همچنان بچشد و احساس كند كه به اذن پروردگار، حصن حصينى ضامن امنيت اوست. دشمنان با مشاهده‌ى آمادگى نيروهاى مسلح، نگاهشان به كشور و ملت، نگاه ديگرى مى‌شود. خيلى از طمعها به خاطر گمانه‌ى ضعف در ملتهاست. ملتها بايد احساس ضعف نكنند. شما مظهر قدرت، عزم و اراده‌ى ملت ايرانيد.
از خداوند متعال مسئلت مى‌كنم كه شما را موفق كند؛ توفيقات الهى همچنان شامل حال سپاه پاسداران انقلاب اسلامى باشد و شما بتوانيد هميشه در همه‌ى دورانها - چه در دورانى كه خطرى اين كشور را تهديد بكند يا نكند - شاخصى براى امنيت، آسايش ملت ايران و حفاظت از ارزشهاى انقلاب اسلامى باشيد.


بيانات‌ در مراسم هيجدهمين سالگرد ارتحال حضرت امام خمينى(ره)1386/03/14
در نظام جمهورى اسلامى همچنانيكه اقتصاد مردم اهميت دارد، امنيت مردم هم اهميت دارد؛ همچنانيكه امنيت جسم آنان داراى اهميت است، امنيت اخلاق آنان هم داراى اهميت است؛ همچنانيكه حفظ تشكيلات كشورى مهم است، حفظ نظام خانواده هم مهم است. جمهورى اسلامى در مقابل همه‌ى اين نيازهاى مردم، خود را موظف ميداند و مردم به معناى حقيقىِ كلمه، صاحب رأى و صاحب اختيارند.



تعداد صفحات : 268

اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  مهم ترین ملاک انتخاب دختران برجسته از نظر شما:





  خدمات درگاه مرکزی

  خدمات متنوع درگاه مرکزی در زیرپورتال های این سامانه



  http://adva.m2a2.ir

  برند ملی با طبقه بندی بین المللی عصردانایی و آگاهی


  http://shegeftisaz.m2a2.ir

  مرکز آموزش مجازی شگفتی ساز؛ آموزش در منزل


  http://farafarhang.m2a2.ir

  پایگاه خبری و ارائه تحلیل ها و اخبار فرهنگی اجتماعی


  http://arastoos.m2a2.ir

  سامانه رسمی شاگردان استاد محمد امین آراسته


  http://samblog.m2a2.ir

  مرکز کسب و کار آنلاین و رونق بخشی و کارآفرینی


  http://login.m2a2.ir

  میزکار مجازی و اتوماسیون اداری عصردانایی و اگاهی


  کدهای اختصاصی
  Instagram

  آموزش سریع و رایگان

  وبلاگ-کد لوگو و بنر
  logo-samandehi